Obserwatorzy

czwartek, 21 października 2010

Dużo i nic

Ten tydzień mija pod takim własnie hasłem, dużo roboty a nie ma własciwie co pokazać:)
Wydłużyłam Hani rękawki w swetrze Ruby, wydłuzyłam summita siostry, bo z 2 motków to troche krótkawy był. Teraz ma tak na oko ze 2,2m, blokuje sie a kota oczywista pilnuje. Zdjecia niet , bo juniorek spi w sypialni
No i zrobiłam dla Się beretę. Zainspirowala mnie na raverly Ripple by Wendy Bernard. Zmieniłam ściągacz, bo ona proponowała francuskim, na zwykły prawy lewy. Po szczegółowej analizie kilku zrealizowanych projektów, doszłam do tego, że to wzór z Citrona i tak tez zrobiłam:))
Tylko w dziwny sposób noszą te beretkę dziewczyny , które sobie ją zrobiły, jakoś w pół głowy ja zakładają, że włosy widać prawie wszystkie, a na plecach sie opiera dołem, hmmmm. Ja bardziej na czółko wolę:)
No, oto moja

jakby ja:), synie ma głowe 6 na 9:)Włóczka Ideal z de bergere, kolor bananowy czy tez ajerkoniakowy, cos koło żółtego:))
prawie 2 motki, ale w tym bergere malusie moteczki maja, coś koło 120 m jeden. Ideal nie podgryza nic a nic, w przeciwienstwie do Limy. Ta troche drapie. Synus sygnalizował, że go wężyk podgryza lekko ale nie protestuje przy ubieraniu:))wąż to wąż

7 komentarzy:

 1. No taki piękny, że natychmiast bym robiła taki sam!Jakaś mania beretowa mnie ogarnęła czy co?????

  OdpowiedzUsuń
 2. No patrz pani, ja też beretkę dziergolę, pierwszą w życiu, się obaczy co wyjdzie.
  Znaczy się najpierw było ponczo (nie, nie TO ponczo:), później trzasnęłam mitenki, a teraz beretkę dodzierguję:)
  Ideala też mam - info o nie-gryzieniu bezcenne:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przecież sam się upominał o jad :)
  Hm, to dość niewydajna ta włóczka chyba, czy to normalne, że na beretkę idzie 240 metrów?
  a przy okazji, zrobiłaś mi smaka na ajerkoniak...

  OdpowiedzUsuń
 4. ten wzór jest tez dośc włóczkozerny, bo są marszczenia

  OdpowiedzUsuń
 5. grzeczne dziecko ze bereta założyło u mnie musiałabym stosować przekupstwo ;) a o reszte się nie ma co martwić mam to samo niby coś robię a końca nie widać :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Beretka bardzo udana, pomyslowa.

  OdpowiedzUsuń
 7. Aneta - litości - gdzie ten wzór można znaleźć?Napisałaś,że to wzór z Citrona. Ja nie wiem co to znaczy i dlatego się dopytuję. Zależy mi na wym wzorze bardzo-bardzo-bardzo, a może i jeszcze bardziej!Proszę o oświecenie!

  OdpowiedzUsuń